Server & Storage systems consultant (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton HR (Naton ljudski potencijali d.o.o.) traži za klijenta traži slijedeću poziciju:

Mjesto rada: Zagreb, Hrvatska, 1 izvršitelj

SERVER & STORAGE SYSTEMS CONSULTANT (m/ž)

Glavni zadaci i cilj radnog mjesta:
- Vođenje projekta ili vođenja parcijalnog projekta i stručna odgovornost kod nacionalnih projekata i projekata na razini grupacije u odgovarajućem području.
- Planiranje, organizacija i podrška kod međunarodnih rollouts na cjelokupnom području IT-infrastrukture.
- Osiguranje i potpora ITIL-procesa podrške sukladno SLA, OLA.
- Suodlučivanje kod procesa u gore navedenim područjima kao i usklađivanje IT procesa s odgovarajućim odgovornim osobama.
- Glavna odgovornost (stručna) za instalaciju, konfiguraciju, nadzor i upravljanje Citrix infrastrukture na razini grupacije.
- Glavna odgovornost (stručna) za instalaciju, konfiguraciju, nadzor i upravljanje VW Ware infrastrukture na razini grupacije.
- Glavna odgovornost (stručna) za instalaciju, konfiguraciju, nadzor i upravljanje Storage sustava na razini grupacije (SAN I NAS).
- Potpora tima IT-infrastrukture u područjima ADDS, MS Exchange, MS SOL, Backup kao i Print-/Fileserver okoline kao i daljnjih usluga.
- Planiranje i podrška usavršavanju gore navedenih područja.
- Izrada tekuće aktualne elektroničke dokumentacije sustava, koncepata testiranja i dokumentacije za školovanje.
- Proaktivno / samostalno izučavanje relevantnog znanja u gore navedenim područjima (letci, knjige, samoučenje, itd.)
- Zahtijevanje podrške od lokalnih odgovornih osoba kod problema u smislu Management by Exception (organizacija, napredak u radu)
- Skrb za djelatnike u pojedinačnim područjima poduzeća u svim IT relevantnim pitanjima u vezi sa sustavima i mrežnom infrastrukturom.
- Svi zadaci slijede u uskoj suradnji s preostalim područjima i odjelima.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti pozicije:
- studij informatike/informacijske tehnologije ili adekvatno obrazovanje (VŠS/VSS)
- engleski jezik za rad, njemački jezik je plus
- iskustvo za rad na navedenoj poziciji
Klijent nudi:
- rad u odjelu IT-a u stabilnoj i internacionalnoj tvrtki
- okvirna bruto plaća od 12.000,00 HRK ( detalji na razgovoru s klijentom)
- ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci
- prijevoz i regres, plaćeni seminari za stručna usavršavanja

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno