Senior Sales Recruiter (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

Područje rada: Grad Zagreb/centar

Opis posla:
- pronalazak novih klijenata i ugovaranje poslova (naglasak na uslugama ustupanja radnika)
- pronalazak kandidata za ustupanje za proizvodnju i logistiku
- kalkulacije efektivnog radnog sata kod ustupanja radnika
- ponude ustupanja radnika ( fiksne)
- rad na ugovorima s klijentom i kandidatom
- priprema oglasa, tiskanih materijala za pronalazak kandidata
- prodaja ostalih usluga Agencije
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata se očekuje:
- min. VŠS društvenog ili ekonomskog smjera
- minimalno 3 godine iskustva rada u HR agenciji u prodaji usluga ustupanja radnika i agencijskog rada
- poznavanje rada s velikim klijentima, natječaja, izrada kalkulacija za ustupanje radnika
- iskustvo prijave te administracije za natječaje
- iskustvo rada s klijentima vezanim za proizvodnju i logistiku
- iskustvo u regrutaciji nižih pozicija (KV radnici, logistički radnici, call centri)
- izvrsno korištenje računalom, mreža kontakata
- ZOR - poznavanje članaka Privremeno zapošljavanje, ugovori o radu, ZNR
- B-kategorija
- vlastito vozilo prednost
- solidan engleski jezik u govoru i pismu (Intermediate level)
- potvrda o nekažnjavanju

Uvjeti:
- ugovor na određeno vrijeme uz probni period, ugovor na neodređeno kroz dogovoreni period

NAČIN PRIJAVE (VAŽNO!)
• Molimo kandidate da se prijave putem maila [email protected]
• Molimo kandidate da pošalju najnoviji životopis s navedenim radnim iskustvom te periodom rada, te nazivom tvrtki/poslodavca.
• Životopis treba imati maksimalno dvije (2) stranice, navedeno mjesto i datum rođenja, točne kontakte i poželjno prigodnu fotografiju.
• Molba nije obvezna.
• Životopis može biti na hrvatskom ili engleskom jeziku.
• Prijava ide isključivo putem portala POSAO.HR - utoliko molimo da nam se prijave dodatno ne šalju putem elektronske pošte.
• Kandidate izabrane za osobni razgovor u Agenciji kontaktirat ćemo telefonski.

Za razgovor u Agenciji obvezno je pripremiti:
• kopiju diplome, potvrde o završenoj stručnoj spremi i sl.
• eventualne pismene preporuke
• važeću potvrdu o nekažnjavanju
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine