Senior JAVA Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
02.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ambiciozan si, završio ili završavaš studij računarstva / informatike, entuzijastičan kad je riječ o programiranju i tehnologijama? Želiš raditi u timovima koristeći agilne metode Scrum i Kanban, sudjelovati u implementaciji rješenja na modernim tehnologijama kao što su Spring, JPA, Hibernate, AngularJS, Git?
KING ICT je pravo mjesto za tebe!

Postani dio našeg tima kao:

Senior JAVA Developer (m/ž) u Zagrebu

Nudimo ti priliku za uspjeh i profesionalni napredak u jednoj od vodećih hrvatskih IT tvrtki, mogućnost za učenje i razvoj vještina kroz sudjelovanje na velikim IT projektima, kao i redovitu nazočnost stručnim konferencijama. KING ICT je moderna i dobro organizirana tvrtka, koja prati svjetske trendove brige za zaposlenike i organizacije radnog okruženja.

Koristimo moderna source-control, team-build i testing rješenja, a zaposleni imaju pristup na ciljane konferencije u Hrvatskoj i inozemstvu…

Susrest ćeš se s mnogim izazovima i morat ćeš koristiti stečeno iskustvo i znanje kako bi zadaci iz tvog područja bili uspješno riješeni.

Istodobno ćeš sudjelovati na održavanju postojećih i razvoju novih kompleksnih domaćih i međunarodnih projekata za različite djelatnosti. Pored toga, radit ćeš na vrhunskoj opremi, u udobnom okruženju u organizaciji koja potiče i podržava timski rad, teži poboljšanju poslovnih i razvojnih procesa, a projektima pristupa stručno i sustavno.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- iskustvo u radu s Java tehnologijama
- solidno poznavanje rada s bazama podataka
- sposobnost analiziranja i rješavanja složenih problema
- napredno poznavanje struktura podataka i algoritama
- izvrsno poznavanje engleskog jezika
- proaktivnost, inicijativu i vještine rješavanja problema
- samostalnost, samoorganiziranost i sposobnost prioritizacije zadataka
- izraženi timski duh
- želju za učenjem i razvojem znanja
- odgovornost i savjesnost
- sistematičnost i analitičnost u radu

Tvrtka je usmjerena prema okupljanju i zadržavanju kvalitetnih stručnjaka koji svojim radom, idejama i zamislima pridonose cjelokupnom razvoju organizacije. Ovdje možeš pokazati svoje sposobnosti, iskazivati i razmjenjivati svoja mišljenja s kolegama, učiti od vrhunskih stručnjaka, razvijati se i graditi svoju karijeru u IT svijetu.

Kandidatu nudimo:
- zaposlenje na neodređeno vrijeme
- primanja prema iskustvu, znanju i napretku
- klizno radno vrijeme
- rad na izazovnim projektima
- mogućnost za stručno usavršavanje i napredovanje
- odličnu, opuštenu radnu atmosferu
- radno mjesto izvan gradske vreve

pošalji nam svoju prijavu, najkasnije do 02. 03. 2017.

Prijava putem linka
Poznavanje rada na računalu:
napredno