Senior Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
H&D INFO posluje od 2006. godine s primarnim profilom integracijske IT tvrke. Danas smo jedni od vodećih integratora i pružatelja service/help-desk podrške u Hrvatskoj. Na projektnoj osnovi isporučujemo cjelovita rješenja informacijsko komunikacijskih sustava i to od poslužiteljske i mrežne infrastrukture do kompleksnih aplikativnih rješenja i podrške cjelokupnim IT sustavima.

Zbog širenja poslovanja u Hrvatskoj i regiji i povećanja razvojnog tima, tražimo razvojnog inženjera - SENIOR DEVELOPERA (SD)
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Za poziciju SENIOR DEVELOPERA (SD) tražimo razvojnog inženjera s NAPREDNIM poznavanjem sljedećih tehnologija:
- C# programski jezik
- MVC
- ADO.NET i Entity Framework

Rad s bazama podataka:
- SQL Server 2008 ili noviji (obavezno)
- Oracle 11g ili noviji (prednost)
- HTML i CSS
- Javascript/jQuery
- AJAX
- Web Forms

Opći uvjeti:
- Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- Osmišljavanja arhitekture dijelova kôda prema zahtjevima poslovnih
analitičara i voditelja projekta
- Sudjelovanje na projektu izrade .NET web aplikacije uz dokaz

Nudimo Vam:
- rad u mladom, ekspertnom i energičnom timu
- aktivno sudjelovanje na većim projektima u RH i regiji
- edukaciju i stručno usavršavanje

Prednost imaju kandidati koji imaju iskustva u vođenju manjih razvojnih timova i rad na većim projektima (navesti kojima).

Molbu i životopis molimo pošaljite Brzom prijavom.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno