Senior Brand Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.11.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kao vodeća prehrambena kompanija u regiji ponosimo se činjenicom da uspješan tim zaposlenika Franck d.d. već više od stoljeća stvara vrhunske proizvode i brandove, kombinirajući znanje i iskustvo prijašnjih generacija s energijom i novim znanjima koje donose mladi ljudi. Kao Franck Grupa poziciju tržišnog lidera u kategorijama kave, čaja i snacka zahvaljujemo odlično prihvaćenim brandovima. To su u kategoriji KAVA - mljevene kave Franck Jubilarna kava, 100% Arabica, Franck Crema, Victoria i Glorija; espresso Superiore, Stretto, Classic i Bonus; Franck café, u kategoriji ČAJEVI - naši poznati 'Franck čajevi' osvježeni novim linijama Voćni+Moćni i Superiore Tea. U kategoriji SNACKA Franck Grupa ponosi se bogatim snack asortimanom - Čipi Čips, Čipi Čips Country, Kroki Kroket, Tip Top, te Intersnackovim brendovima Chio, funny-frisch, Pom-Bar i Kelly. Franck Grupa sa sjedištem u Zagrebu broji preko 600 ljudi. Proizvodne pogone imamo u Hrvatskoj i BiH, a tvrtke i predstavništva u BiH, Sloveniji, Makedoniji, Albaniji i na Kosovu. Naša misija i dugoročni ciljevi usmjereni su na glavne stakeholdere: kupce, zaposlenike i dioničare. Zadovoljstvo i lojalnost kupaca postižemo vrhunskom kvalitetom svojih proizvoda. Naši zaposlenici realiziraju svoje kreativne potencijale, a ulaganjem u razvoj kompetencija i put karijere, kontinuirano unapređujemo naše poslovne procese i osiguravamo postizanje planiranih poslovnih rezultata i povećanje naše konkurentnosti.

Pridružite se našem uspješnom timu Marketinga i razvoja

na poslovnoj poziciji
SENIOR BRAND MANAGER

Osnovne odgovornosti:

• Sudjelovanje u izradi prijedloga strategije branda i godišnjeg poslovnog plana te praćenje provedbe i ostvarenja
• Kontinuirano praćenje tržišnih rezultata branda, tržišta i konkurencije, izvještavanje zaključaka i prijedloga, predlaganje akcijskih mjera i ciljeva na temelju provedene analize
• Sudjelovanje u planiranju godišnje prodaje i planiranju troškova brand ulaganja; praćenje ostvarenja plana prodaje i troška marketinške podrške,
• Usmjeravanje i kontrola marketinških aktivnosti i aktivnosti moderne prodaje radi postizanja ciljeva iz opsega prodaje i profitabilnosti
• Upravljanje postojećim portfeljom
• Davanje inicijative za razvoj noviteta u skladu sa strategijom branda i tržišnim trendovima, izrada procjena isplativosti projekata, analize uspješnosti lansiranja
• Predlaganje lansiranja novih segmenata i kategorija proizvoda, procjena isplativosti
• Predlaganje razvoja asortimana u skladu sa strategijama brandova i ciljevima pozicioniranja na svim tržištima
• Odgovornost za selekciju i razvoj ATL i BTL komunikacijskih koncepata, analiza aktivnosti konkurencije
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• Značajno iskustvo i ostvarene odlične rezultate u marketingu, poželjno u FMCG industriji
• Odlično poznavanje marketinških alata i tehnika
• Poželjno iskustvo u upravljanju brandom u prehrambenoj industriji
• Poželjno iskustvo u pripremi, implementaciji i vođenju ATL/BTL aktivnosti
• Visoki stupanj samostalnosti i inicijative u radu
• Sposobnost određivanja prioriteta
• Kreativnost, otvorenost i komunikativnost
• Spremnost na dinamičan timski rad
• Odgovornost za realizaciju dogovorenih ciljeva
• Prepoznavanje i življenje kompanijskih vrijednosti
• Spremnost na kontinuirani razvoj i svakodnevno usavršavanje
• VSS ekonomskog usmjerenja
• Napredno poznavanje MS Office i Google alata
• Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
• Rad u dinamičnom i inovativnom okruženju
• Izazovne i raznolike radne zadatke, te jasna očekivanja i ciljeve
• Rad u timu u kojem se cijeni i poštuje različitost i nove ideje
• Rukovodstvo koje prepoznaje i osnažuje potencijal
• Okruženje koje potiče kontinuirani profesionalni razvoj i napredak kroz program praćenja razvoja kompetencija i individualnog učinka
• Ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok

Prepoznajete li se u navedenom profilu i želite svoj profesionalni razvoj nastaviti u kompaniji Franck d.d., prijavite se na oglas putem linka za prijavu do 30.11.2016. godine.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno