Šef recepcije (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.06.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Hotel Academia**** nalazi se u strogom centru grada, Tkalčićeva 88, otvara svoja vrata u srpnju 2016. godine, te raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

• Daje smjernice i upute o načinu rada, brine o edukaciji zaposlenika
• Odgovoran za potvrđivanje rezervacija i razmještaj gostiju po sobama
• Sastavlja izvještaje o potrebama recepcije
• Nadgleda disciplinu osoblja i pazi na urednost istog
• Izrađuje tjedni raspored, godišnji plan, te ostale izvještaje po nalogu direktora
• Vodi ERV za svoj odjel
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• VI. ili VII. stupanj turističkog, društvenog ili ekonomskog smjera
• Razvijene komunikacijske i interpersonalne vještine
• Visoka razina profesionalnosti i odgovornosti
• Ljubaznost
• Timski rad
• Pouzdanost i fleksibilnost
• Aktivno sudjelovanje
• Poznavanje izrade godišnjeg plana kao i razumijevanje ciljeva istog
• Sposobnost taktičkog i ljubaznog ophođenja i komuniciranja sa radnicima i gostima
• Poznavanje 2 strana jezika aktivno u govoru i pismu

Što nudimo?
• Rad na neodređeno vrijeme uz probni rok 3-6 mjeseci
• Ugodnu radnu atmosferu i stabilnu okolinu
• Redovita primanja
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine