Šef kuhinje (m/ž)

Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
30.06.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Restoran Finalmente u Dubrovniku (općina Župa Dubrovačka) preko puta novo otvorenog Hotela Sheraton traži:

Šefa kuhinje (m/ž)

Opis posla

• kuhar u "a la carte" restoranu
• vođenje kuhinje i sudjelovanje u svim radnim procesima
• aktivno sudjelovanje u pripremi, serviranju i dekoriranju hrane
• briga oko pravovremene nabave potrebnih namirnica
• odgovornost prema standardima poslovanja profesionalne kuhinje
Posebne pogodnosti:
Nudimo Vam rad na određeno vrijeme s mogućnošću zasnivanja stalnog radnog odnosa te ugodnu radnu atmosferu.

Smještaj i hrana su osigurani.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• KV / SSS kuhar
• obvezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, po mogućnosti u sličnim objektima
• iskustvo u pripremanju tradicionalne dalmatinske kuhinje i suvremene internacionalne kuhinje
• poznavanje kreativne moderne kuhinje
• sklonost timskom radu, kreativnost u pripremi i osmišljavanju jela, odgovornost, urednost i motiviranost
• želja za daljnjim usavršavanjem u struci.

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
tri godine