Savjetnik u odnosima s javnošću (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo jedna od najbrže rastućih hrvatskih grupacija u posljednje dvije godine. Pod nama su Taxi Cammeo, Taxi Cammeo franšiza, Taxi Navigator i Taxi Akademija. Niste to znali? Zato vas i trebamo!
U potrazi smo za članom tima koji će biti zadužen za upravljanje komunikacijskim procesima za sva četiri subjekta.

Što će naš kandidat raditi:
• savjetovanje i dnevna komunikacija s menadžmentom
• savjetovanje i dnevna komunikacija s agencijama
• dnevna komunikacija s medijima
• osmišljavanje, priprema i vođenje PR kampanja offline i online
• priprema priopćenja za medije, priprema intervjua, pisanje
• govora, programa, prezentacija i ostalih materijala
• organizacija javnih događanja, moderiranje
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Kakav je naš idealan kandidat:
• poznaje poslovne procese u odnosima s javnošću (odnosi s medijima, drugim dionicima)
• ima visoku razinu pismenosti na engleskom jeziku (hrvatski se podrazumijeva), medijska pismenost
• poznaje medijsku scenu u Hrvatskoj (poznavanje medijske scene u regiji je velika prednost)
• ima iskustvo u organizaciji i moderiranju javnih događaja
• ima iskustvo u komunikaciji na digitalnim platformama
• izrazito je kreativan, razmišlja „izvan okvira“ i prilagodljiv
• lako prepoznaje PR prilike za tvrtku i rado ih predlaže
• timski je igrač
• prije svega je savjestan prema poslu, snalažljiv i predan u izvršavanju zadataka
• proaktivan je i ima odgovoran pristup radu
• samostalan je u rješavanju problema
• ima napredno znanje rada na računalu (MS Office paket, Internet, e-mail)

Ostali uvjeti: završen studij novinarstva ili odnosa s javnošću, minimalno 3 godine radnog iskustva u struci.

Zamolbu za posao, životopis i poželjno fotografiju možete dostaviti na e-mail: [email protected]. Rok prijave: 04.09.2016.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, hrvatski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine