SAP logistički konzultant (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
09.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ambiciozna si osoba? Poduzetna? Svestrana? Dobro poznaješ logistiku i logističke procese? ERP?

Želiš raditi u agilnoj i poticajnoj okolini koja svoju tržišnu poziciju i razvoj gradi na stvaranju poslovnih vrijednosti za korisnike? U okolini koja nudi interakciju s kupcima i partnerima u pred prodajnim i projektnim aktivnostima kako u zemlji tako i u regiji?

Ako jesi, trebaš biti spreman:
• preuzimati vodeću ulogu u implementacijama SAP rješenja za logistiku
• prikupljati, razumjeti i definirati korisničke poslovne zahtjeve u domeni logistike
• aktivno sudjelovati u radionicama definiranja dizajna rješenja
• pripremati funkcionalne i tehničke specifikacije za SAP tehničke konzultante
• raditi sa agilnim cross funkcionalnim timovima u isporukama rješenja
• biti spreman na putovanja u sklopu međunarodnih projekata
• biti posvećen poslu, tehnološkoj radoznalosti i spreman na usavršavanje
• pokazati dobre komunikacijske vještine i sklonost timskom radu
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Za uspjeh u ovoj ulozi, od kandidata svakako očekujemo:
• iskustvo u radu na logističkim poslovnim procesima
konzultantsko iskustvo i formalne SAP certifikate
odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Nudimo:
• mogućnost stalnog stručnog usavršavanja i profesionalnog razvoja
• rad u kvalitetnom i ambicioznom timu stručnjaka
• pozitivnu radnu atmosferu s otvorenom komunikacijom
• korištenje najmodernijih informatičkih tehnologija
• mogućnost stjecanja iskustva na raznim domaćim i internacionalnim projektima

Ako udovoljavaš svemu gore navedenom, pošalji svoj CV – najkasnije do 09.10.2015.

Prijave putem linka
Strani jezik:
engleski