Samostalni tehnolog za motore i motorna vozila (m/ž)

Mjesto rada:
Međunarodna zračna luka Zagreb - Velika Gorica
Rok prijave:
15.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svoga klijenta traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Samostalni tehnolog za motore i motorna vozila (M/Ž)
Mjesto rada: Međunarodna zračna luka Zagreb - Velika Gorica

ODGOVORNOSTI:
• Izrada, izmjena i nadopuna tehničke dokumentacije za potrebe održavanja
• Sudjelovanje u izradi terminskih i operativnih planova održavanja
• Izrada prijedloga godišnjih planova investicijskog i tekućeg održavanja
• Sudjelovanje u pregledima opreme i uređaja (kvartalni pregled, godišnji pregled, pregled na zahtjev inspektora) sukladno zakonskim propisima
• Organiziranje tehničkih pregleda vozila i kontrola tehničke ispravnosti vozila i opreme, sukladno zakonskim propisima
• Utvrđivanje oštećenja i kvarova na opremi i strojevima te predlaganje načina otklanjanja utvrđenih kvarova
• Kontrola radnih naloga internog održavanja i ažuriranje podataka u sustav
• Kontrola rada vanjskih izvođača i ovjera pripadajuće dokumentacije
• Arhiviranje i čuvanje tehničke dokumentacije te vođenje evidencije o istoj
• Izrada uputstava za pojedine procese rada iz drugih djelokruga struke i kontrola njihove primjene
• Praćenje i kontrola realizacije Plana tekućeg i investicijskog održavanja.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• VŠS ili VSS fakulteta strojarstva i brodogradnje
• Iskustvo u struci (poželjno, ali nije uvjet)
• Znanje engleskog jezika
• Rad na računalu
• Znanje rada u CAD programu
• Vozačka B kategorije

Molimo zainteresirane da se prijave do 15. listopada 2016. putem Brze prijave.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro