Samostalni stručni suradnik / suradnica za rad na području marketinga farmaceutike

Mjesto rada:
Grad Zagreb i središnja Hrvatska
Rok prijave:
08.12.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Izvrsnost je dio nas!

Jedna smo od vodećih generičkih farmaceutskih kompanija u svijetu. Cijenimo znanje, potičemo kreativnost. Omogućavamo optimalne uvjete rada. Kreativnost je naš način života, izvrsnost je dio nas.

Na zajedničko stvaranje pozivamo:

SAMOSTALNOG STRUČNOG SURADNIKA/SURADNICU za rad na području marketinga farmaceutike

• implementacija marketinških aktivnosti • informiranje zdravstvenih djelatnika i farmaceuta o našim proizvodima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• VSS zdravstvenog usmjerenja ili biomedicinskog usmjerenja • prednost imaju kandidati s najmanje dvije godine radnog iskustva na sličnim poslovima • aktivno znanje engleskog jezika • prebivalište na području grada Zagreba • poznavanje rada na računalu u MS Office-u (Word, Excel) • položen vozački ispit za "B" kategoriju

U uređenom radnom okruženju moći ćete ostvariti svoje profesionalne ambicije i razviti svoje sposobnosti. Vaši uspjesi biti će prepoznati, a vaš rad primjereno nagrađen.

Ponude pošaljite na mail adresu: [email protected] zaključno do 08.12.2015.

Svi kandidati koji će ući u selekcijski proces o tome će biti obaviješteni u roku od 15 dana po zaključivanju natječaja.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine