Samostalni računovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Pakoštane
Rok prijave:
07.02.2020.

Osnivači Proficija jedni su od prvih američkih investitora u Hrvatskoj. Od početka aktivno podupiremo sveukupni prijelaz na tržišnu ekonomiju pružajući tada oskudne financijske i upravljačke resurse. Ostvarujemo dugoročni rast vrijednosti za naše dioničare te istovremeno pozitivno utječemo na naše korisnike, zaposlenike i zajednice u koje ulažemo. Naši su napori usmjereni na izgradnju diverzificiranog portfelja jedinstvenih srednje velikih turističkih projekata i ulaganja poduzetničkog (venture) kapitala.

Kompanije u koje ulažemo potičemo da neprestano propituju postojeće prakse i testiraju inovativne koncepte u nastojanju da stvore novu vrijednost. Proficijeva ulaganja u turizam nastoje se izdvojiti iz uobičajene turističke ponude. Posjedujemo nekoliko nekretnina na jedinstvenim lokacijama na hrvatskoj obali, počevši od boutique hotela pa sve do all-inclusive ekološkog turističkog naselja, razvijamo pomno promišljene koncepte koji osiguravaju sklad s okruženjem.

Poslodavac: PROFICIO d.d. Podružnica Pine Beach Pakoštane, Brune Bušića 45, Pakoštane
Mjesto rada: Pakoštane
Potrebna stručna sprema: SSS, stručni prvostupnik, visoka stručna sprema, magistar struke
Početak rada: Odmah

Opis posla:

Tražimo osobu s iskustvom i vještinama potrebnim za vođenje računovodstva društva u sektoru turizma, izradi svih redovnih mjesečnih, kvartalnih i godišnjih financijskih i poreznih izvješća, suradnji s revizorom pri izradi revidiranih financijskih izvještaja, izradi izvješća za poslovodstvo, te druga iskustva i vještine potrebne za općenito i samostalno vođenje odjela računovodstva.

Specifikacija posla:
  • samostalno vođenje knjigovodstvenih i računovodstvenih poslova
  • izrada statističkih, godišnjih, i PDV izvješća
  • nadgledanje računovodstvenih obaveza i poreza
  • obrada svih poslovnih događaja u financijskom računovodstvu
  • sastavljanje mjesečnih, tromjesečnih i godišnjih izvješća
  • knjiženja u glavnoj knjizi
  • izrada bilanci, računa dobiti i gubitka i vođenje glavne knjige
  • izrada periodičnih obračuna i završnog računa
  • obračun poreza, plaća i honorara
  • usklada/ kontrola robno-materijalnog i financijskog računovodstva
  • organizacija, usklada i kontrola provedenih inventura (bar, kuhinja)
  • salda konti kupaca i dobavljača
  • sudjelovanje u cjelokupnom procesu revizije
  • i dr.
Iskustvo:
  • iskustvo i vještine nužne za samostalno vođenje cjelokupnog procesa računovodstva (financijsko, kadrovsko, materijalno, OS, porezi ...)
  • poželjno iskustvo rada u Diventa računovodstvenom software-u
  • poznavanje i iskustvo u korištenju Excel-a
  • poželjno znanje engleskog jezika
Ostali uvjeti:
  • razumijevanje financija
  • šire znanje iz područja računovodstvenih poslova
  • poznavanje i praćenje svih poreznih i ostalih propisa vezanih uz poslovanje
  • dobro poznavanje HSFI
  • samostalnost pri izradi financijskih izvješća
  • sklonost timskom radu
  • ustrajnost, dinamičnost i komunikativnost
  • pouzdanost, predanost i točnost u poslu
  • analitičan i organiziran pristup poslu

Prijavite se najkasnije do 07.02.2020. putem linka Brze prijave.