Samostalni računovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg klijenta, uspješnu stranu kompaniju s prodajnom mrežom u Hrvatskoj i regiji tražimo odgovornu i stručnu osobu na poziciji

Zagreb

Odgovornosti:
• Samostalno vođenje financijskog i robnog knjigovodstva
• Priprema računa za plaćanje
• Izrada mjesečnog izvješća o poslovanju
• Priprema poreznih i statističkih izvješća
• Priprema dokumenata za reviziju i inspekcije
• Samostalna izrada financijskih izvješća kompanije
• Samostalna izrada završnog računa
• Prema potrebi pripremanje dokumenata za zaposlenike
• Optimizacija računovodstvenih procesa
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS/VŠS/VSS
• Višegodišnje iskustvo na poslovima računovodstva
• Poznavanje računovodstvene regulative
• Izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Samostalnost, preciznost i odgovornost u radu

Nudimo:
• Odličnu radnu atmosferu u malom timu stručnjaka
• Veliku mogućnost profesionalnog rasta u modernoj internacionalnoj kompaniji
• Treninge i edukacije
• Mogućnost davanja vidljivog osobnog doprinosa koji se primjećuje i cijeni

Cijenjene kandidate molimo da nam pošalju životopis na engleskom i hrvatskom jeziku na:
[email protected]
DEKRA zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82, 10000 Zagreb
www.dekra.hr

Napomena: na intervju pozivamo samo kandidate koji zadovoljavaju svim uvjetima iz oglasa, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Hvala na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski