Samostalni računovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Krapinske Toplice
Rok prijave:
30.01.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
VUGLEC BREG d.o.o. je renomirana tvrtka koja se bavi turizmom, ugostiteljstvom, te proizvodnjom i prodajom vina u poslovnim jedinicama u Hrvatskom Zagorju i na otoku Pagu.

Objavljujemo natječaj za:

SAMOSTALNI RAČUNOVOĐA (m/ž)

Opis posla:

- Samostalno vođenje računovodstva
- Samostalno izrada financijskih izvještaja periodičnih i godišnjih
- Kontiranje, knjiženje URA-IRA, obračun PDV-a i ostalih poreza, obračun plaća, obračun amortizacije, vođenje blagajne, knjiženje izvoda, putni nalozi, knjiženje analitičkih evidencija i glavne knjige, knjiženja robno-materijalnog računovodstva.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
- VSS, minimalno SSS
- Radno iskustvo, minimalno 3 godine na sličnom poslu
- Dobro znanje rada na računalu (MS Office, posebno Excela)
- Posjedovanje vozačke dozvole
- Poznavanje zakonskih normi i standarda
- Važne osobine: odanost, pedantnost i točnost, sistematičnost, komunikativnost, oduševljen pristup i visok radni kapacitet

Pogodnosti koje nudimo:
- Dobru radnu atmosferu
- Radno mjesto sa redovnim primanjima
- Mogućnost stalnog radnog odnosa

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto, molim Vas da nam dostavite zamolbu i životopis najkasnije do 30.01.2015. na e-mail
[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine