Samostalni njegovatelj (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
01.12.2016.
Plaća:
od 1 062 € do 1 327 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
• Briga o kućanstvu (npr. kupovina, kuhanje, čišćenje, pranje odjeće, glačanje)
• Društvene i socijalne aktivnosti (npr. šetnja, društvene igre, gledanje obiteljskih foto-albuma)
• Pomoć kod svakodnevnih aktivnosti (npr. osobna higijena, oblačenje, kretanje)

Posebne pogodnosti:
• Atraktivna plaća ovisna o znanju jezika i iskustvu (1100-1350€ neto)
• Stan i hrana osigurani
• Zdravstveno osiguranje, Obvezno osiguranje i Osiguranje u slučaju nezgode u Njemačkoj
• Posredujemo kod pronalaska posla i obitelji koji odgovaraju Vašim uvjetima
• Pomoć kod organizacije puta
• Računovodstvene i administrativne usluge
• Mogućnost daljnjeg usavršavanja i obrazovanja
• Aktivno savjetovanje tijekom cijelog posredničkog procesa i kontakt na hrvatskom jeziku za sva Vaša pitanja
• Cjelokupna poslovna suradnja i podrška
rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance, sezonski posao
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
• Imate državljanstvo jedne od zemalja članica EU
• Znate njemački jezik na razini potrebnoj za komunikaciju i spremni ste to znanje usavršavati
• Imate obrazovanje i/ili iskustvo u tom području
• Spremni ste na određeno razdoblje otputovati na rad u Njemačku
• Strpljivi ste, imate želju i motivaciju za posao njegovatelja, suosjećajni ste i voljni pomagati starijima i nemoćnima
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački, poželjna b kategorija vozačke dozvole
Poznavanje rada na računalu:
dobro