Samostalni knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
01.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg klijenta, renomiranu austrijsku tvrtku sa područja industrije, na hrvatskom tržištu više od 15 godina, tražimo:

Samostalnog knjigovođu (m/ž)

Opis posla:
- Praćenje i primjena zakonske regulative u računovodstvu
- Poslovi financijskog knjigovodstva (pregled i provjera knjigovodstvenih dokumenata , knjiženje, unos podataka, usklade stanja s kupcima/dobavljačima i relevantnim institucijama, knjiženje zaliha)
- Unos ulaznih i izlaznih računa, putnih naloga i blagajne
- Obračun i podnošenje PDV prijava i drugih davanja
- Kontrola prihoda, rashoda i poreznih računa za automatski proknjižene transakcije u ERP-u
- Sastavljanje završnog računa i odgovornost za njegovu ispravnost i usklađenost sa zakonskim regulativama i normativima
- Obavljanje poslova platnog prometa
- Obračun plaća i drugih dohodaka
- Izvještavanje za potrebe statistike
- Suradnja za revizorskom kućom prilikom godišnje revizije
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VŠS/VSS ekonomskog usmjerenja
- Obavezno 3-5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
- Aktivno znanje njemačkog ili engleskog jezika
- Iskustvo u radu sa internacionalnim kompanijama je prednost
- Poznavanje poreznih propisa i računovodstvenih standarda
- Aktivno znanje rada na računalu
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine