Sales Representative (m/f)

Mjesto rada:
Zagreb i okolica
Rok prijave:
25.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svoga klijenta, veliku multinacionalnu kompaniju traži više motiviranih i odgovornih osoba za rad na poziciji:

Sales representative - Zagreb (m/f)
Mjesto rada: Zagreb i okolica

ODGOVORNOSTI:
• direktna prodaja proizvoda i usluga kompanijama – B2B
• postizanje zadanih prodajnih ciljeva
• organizacija sastanaka
• izvještavanje o prodajnim rezultatima
• odgovaranje na upite korisnika
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• iskustvo rada u prodaji je prednost
• usmjerenost na ciljeve i predanost u postizanju istih
• minimalno SSS
• aktivno korištenje MS Office-a
NUDIMO:
• prodajnu edukaciju u trajanju od 2 tjedna
• redovna plaća + mjesečni bonusi (u visini do 4 redovne mjesečne plaće)
• ugovor o radu na puno radno vrijeme
• mogućnost napredovanja

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom profilu i želite razvijati svoju profesionalnu karijeru u poticajnoj i profesionalnoj radnoj okolini obratite nam se putem Brze prijave najkasnije do 25. travnja 2014.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb
www.dekra.hr/hrv

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.

Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno