Sales officer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.09.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Referent prodaje (m/ž) – Zagreb

Opis posla
- komunikacija sa potencijalnim kupcima (telefon, mail)
- istraživanje tržišta
- pronalaženje novih kanala prodaje, provođenje ostalih - prodajnih aktivnosti
- administrativni poslovi
- asistiranje pri izradi ponuda za javna nadmetanja
- pravovremena izrada redovitih izvješća
- odgovornost za realizaciju prodajnog plana
- sudjelovanje u osmišljavanju novih proizvoda/usluga
- izrada prezentacija
- ostalo po nalogu direktora
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Osnovni (obavezni) uvjeti:
- minimalna stručna sprema: SSS/VŠS/VSS poželjno tehničkog smjera, ali nije uvjet
- jezici: hrvatski (izvrsno u govoru i pismu), engleski (izvrsno u govoru i pismu)
- vještine: napredna vještina rada na računalu - MS Office paket, Adobe Acrobat, internet
- vozačka dozvola: B
- potrebno radno iskustvo:  1 – 3 godine
- prodajna orijentiranost kandidata
- izražene organizacijske sposobnosti
- sposobnost brzog učenja
- komunikativnost
- sklonost suradnji i timskom radu
- inicijativnost u rješavanju problema i spremnost preuzimanja odgovornosti
- izražene komunikacijske vještine u telefonskoj komunikaciji
- poznavanje Zakona o javnoj nabavi

Ostali uvjeti:
- iskustvo u radu sa zakonom o javnoj nabavi je prednost
- poželjno iskustvo na radnom mjestu u prodaji
- dobra umreženost poslovnih kontakata je dobrodošla
- CV uz hrvatski i na engleskom jeziku

Vrsta zaposlenja:
Radni odnos na određeno vrijeme

Molimo kandidate koji ispunjavaju sve tražene uvjete da se jave sa svojim molbama i životopisom na mail adresu [email protected] do 10.09.2014. godine.

Prijave kandidata koji ne udovoljavaju obaveznim uvjetima neće se razmatrati.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, hrvatski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina