Sales Assistant (m/ž)

Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
20.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zanimaju te IT, online trgovina, ne bježiš od brojki i tablica? Voliš komunicirati različitim kanalima i na bar dva jezika (hrvatski i engleski)? Želiš raditi u prodaji, ali bez prodavanja leda eskimima ili magle guskama? Nije ti problem postavljati pitanja, ali prije toga se ipak sam potrudiš pronaći odgovor?

Možda imamo dobru priliku za tebe – nastavi čitati!

Tražimo osobu koja će nam pomoći u daljnjem rastu poslovanja i raditi u našem odjelu prodaje. Pisana i usmena komunikacija (prvenstveno na engleskom jeziku, ponešto i na hrvatskom) s potencijalnim i trenutnim klijentima iz cijeloga svijeta postat će tvoja svakodnevnica.

Pronalazit ćeš korisne i zanimljive podatke o njihovom poslovanju, predstavljati naše usluge te uočavati i realizirati prilike za ostvarenje i širenje suradnje.

Radit ćeš uz bok s našim dizajnerima, developerima i konzultantima, pa će pomoći ako si djelomično geek(eta) u duši, razlikuješ dizajn od frontenda, frontend od backenda te ako shvaćaš ovakvu vrstu humora:

http://dilbert.com/ (basic)
http://saijogeorge.com/css-puns/ (intermediate)
http://geek-and-poke.com/ (advanced)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Što te stavlja u prednost pred drugima?
• iskustvo u marketinškoj / prodajnoj komunikaciji sa stranim klijentima
• sklonost pisanju – ako nam možeš pokazati neke svoje članke (blog postovi, radovi…) na engleskom jeziku o bilo kojoj temi – odlično
• odlične komunikacijske i prezentacijske vještine
razumijevanje osnova online trgovine
• ono “nešto” što mi nismo spomenuli, ali ti baš želiš naglasiti

Što ti nudimo?
• opuštenu atmosferu uz kolege od kojih ćeš moći puno naučiti
• kave (ili čaja) koliko možeš popiti
• rad u okruženju gdje su većina kolega priznati stručnjaci u svojim područjima rada na svjetskoj razini
• stalno usavršavanje (od in-house do svjetskih edukacija)
• team buildinge (vidjet ćeš kako je kod nas svaka pauza prilika za mali team building)
• plaću koja raste s tvojim iskustvom, znanjem i ostvarenim rezultatima

Kako se prijaviti?
pošalji nam riješeni zadatak (obavezno – prijave bez riješenog zadatka nećemo uzimati u obzir!)
uz njega priloži svoj životopis, adresu svog LinkedIn profila te bilo kakav popratni materijal za koji misliš da ti pomaže predstaviti se u dobrom svjetlu

Rok za prijavu: 20.10.2015.

Prijave šaljite na: [email protected]

Nakon isteka roka, svima ćemo se javiti s povratnom informacijom, a najbolje ćemo kandidate pozvati na razgovor.
Strani jezik:
engleski