Rukovoditelj prodaje HoReCa (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
31.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Franck Grupa je među vodećim prehrambenim kompanijama u regiji, koja više od stoljeća stvara vrhunske proizvode i brendove, kombinirajući znanje i iskustvo prijašnjih generacija s energijom i novim znanjima koje donose mladi ljudi. Franck Grupa poziciju tržišnog lidera u kategorijama kave, čaja i snacka zahvaljuje našim odlično prihvaćenim brandovima. To su u kategoriji KAVA - mljevene kave Franck Jubilarna kava, Victoria i Glorija, Guatemala, Costa Rica, 100% Arabica i Franck Crema; espresso Superiore, Stretto, Classic, Bonus i 125 years; Franck café sa brojnim novitetima, u kategoriji ČAJEVI - naši poznati 'Franck čajevi' osvježeni novim linijama Voćni+Moćni i Superiore Tea. U kategoriji SNACKA Franck Grupa ponosi se bogatim snack asortimanom - Čipi Čips, Čipi Čips Country, Kroki Kroket, Tip Top, te Intersnackovim brendovima Chio, fanny-frisch, Pom-Bar i Kelly. Franck Grupa sa sjedištem u Zagrebu broji preko 600 ljudi. Proizvodne pogone imamo u Hrvatskoj i BiH, a tvrtke i predstavništva u BiH, Sloveniji, Slovačkoj, Makedoniji, Albaniji i na Kosovu. Naša misija i dugoročni ciljevi usmjereni su na glavne stakeholdere: kupce, zaposlenike i dioničare. Zadovoljstvo i lojalnost kupaca postižemo vrhunskom kvalitetom svojih proizvoda. Naši zaposlenici razvijajući svoje kreativne potencijale kroz kontinuirano unapređenje poslovnih procesa osiguravaju postizanje planiranih poslovnih rezultata i povećanje vrijednosti dioničkog kapitala.

Pridružite se kompaniji Franck d.d. i našem uspješnom timu Prodaje HoReCa na poslovnoj poziciji

Rukovoditelj prodaje HoReCa - Rijeka
Osnovne odgovornosti:

• Vođenje i upravljanje prodajom u HoReCa kanalu na regionalnoj razini
• Ugovaranje poslovne suradnje sa postojećim i potencijalnim partnerima
• Ostvarivanje zadanih planova s ključnim kupcima na regionalnoj raziniOrganizacija rada prodajnih predstavnika i osiguravanje primjene korporativnih standarda asortimana proizvoda po formatima ugostiteljskih objekata,
• Odobravanje isporuke robe
• Odgovornost za naplatu potraživanja u svom djelokrugu rada
• Provođenje i implementiranje novih projekata na tržištu
• Rukovođenje i koordiniranje između tržišta i servisne službe
• Vođenje, praćenje i razvoj tima supervizora i prodajnih predstavnika u svojoj organizaciji,
• Svakodnevna kontrola, potpisivanje i odobravanje redovne dnevne dokumentacije potrebne za uredno tekuće poslovanje
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Nudimo:
• Rad u dinamičnom i inovativnom okruženju
• Izazovne i raznolike radne zadatke, te jasna očekivanja i ciljeve
• Okruženje koje potiče profesionalni razvoj i napredak kroz program praćenja razvoja kompetencija i individualnog učinka
• Ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok

Očekujemo:
• Odlične pregovaračke i komunikacijske vještine
• Usmjerenost na ljude, kupce i partnere
• Pokretačku energiju i želju za osnaživanje i vođenje tima
• Izvrsnost u određivanju prioriteta i spremnost na donošenje odluka
• Strateško razmišljanje
• Spremnost na preispitivanje postojećeg i težnju prema izvrsnosti
• Prepoznavanje poslovnih prilika i želju za ostvarivanjem rezultata
• Minimalno tri godine iskustva u vođenju ljudi/ upravljanju timom
• Minimalno tri godine iskustva u prodaji unutar FMCG industrije na istim ili sličnim poslovima
• Poželjno razumijevanje logističkih poslovnih procesa i poznavanje materijalno-robnog poslovanja
• VŠS ili VSS, ekonomskog usmjerenja
• Napredno poznavanje Google alata i MS Office aplikacija
• Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Vozačka dozvola B kategorije

Prepoznajete li se u navedenom profilu i želite svoj profesionalni razvoj nastaviti u kompaniji Franck d.d., prijavite se na oglas putem linka za prijavu do 31.03.2017.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine