Rukovoditelj pododsjeka u središnjoj službi / Voditelj Ureda za financijsko - računovodstvene poslove (m/ž)

Mjesto rada:
Grad Zagreb
Rok prijave:
01.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Rukovoditelj pododsjeka u središnjoj službi – položaj I. vrste – interni naziv radnog mjesta: voditelj Ureda za financijsko – računovodstvene poslove - 1 izvršitelj u stalnom radnom odnosu na neodređeno vrijeme.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS diplomski (dodiplomski) studij ekonomskog smjera, s radnim iskustvom od najmanje pet (5) godina na računovodstvenim poslovima,
- poznavanje rada na računalu (Ms Office),
- probni rad prema odredbama Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama.

Prijavi treba priložiti: svjedodžbu o stečenoj stručnoj spremi, uvjerenje o državljanstvu, životopis, dokaz o radnom iskustvu na računovodstvenim i financijskim poslovima, uvjerenje da se protiv osobe koja se natječe ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci). Poželjna preporuka.

Prednost pri zapošljavanju imaju kandidati s iskustvom u proračunskom računovodstvu.

Za uvjete koje pristupnici moraju ispunjavati, kao i za sve ostale obavijesti, obratite se u Tajništvo, Berislavićeva 16/1, ili na tel. 4810-200, kućni 107.
Preporučene prijave slati na adresu: Muzička akademija, Zagreb, Gundulićeva 6, s naznakom "za natječaj".
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina