Rukovoditelj nabave aktivnih i pomoćnih tvari za OTC (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.12.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
PLIVIN uspjeh je njihova zasluga.
Već generacijama.

SLIKA (P s Jaruna) i tekst:
SA VIŠE OD 90 GODINA USPJEŠNOG FARMACEUTSKOG POSLOVANJA, PLIVA JE DANAS ČLANICA TEVA GRUPE, NAJVEĆE FARMACEUTSKE KOMPANIJE U SVIJETU. TEMELJNI JE CILJ PLIVINOG POSLOVANJA POBOLJŠATI KVALITETU ŽIVOTA I ZAŠTITU ZDRAVLJA VISOKOKVALITETNIM LIJEKOVIMA. SVOJIM ZAPOSLENICIMA PLIVA OMOGUĆUJE STALNO NAPREDOVANJE U OKRUŽENJU KOJE POTIČE TIMSKI RAD I UGODNU RADNU ATMOSFERU. SNAGA NAŠE KOMPANIJE LEŽI U IZNIMNOJ STRUČNOSTI ZAPOSLENIKA I NJIHOVOJ PREDANOSTI OSTVARENJU POSLOVNIH CILJEVA.

Zapošljavamo
RUKOVODITELJA NABAVE AKTIVNIH I POMOĆNIH TVARI ZA OTC (m/ž)
(mjesto rada ZAGREB)

Vaš profil:

Kao član globalnog OTC nabavnog tima biti ćete zaduženi za identifikaciju i upravljanje dobavljačima sirovina, odnosno aktivnih i pomoćnih tvari. Vaše odgovornosti će uključivati:
• pregovaranje i ugovaranje nabave s globalnim dobavljačima sirovina/aktivnih i pomoćnih tvari u svrhu postizanja najboljih uvjeta u skladu sa strategijom kompanije
• identifikaciju, selekciju i razvoj alternativnih dobavljača na internacionalnim tržištima
• pregovaranje cijene, dostupnosti materijala, vremenskih okvira i rokova te uvjeta isporuke
• odgovornost za postizanje optimalnog odnosa cijene i kvalitete u kategoriji
• suradnju s regionalnim i lokalnim organizacijskim jedinicama s ciljem ostvarivanja zajedničkih aktivnosti i ciljeva
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS ili minimalno 300 ECTS kemijskog, farmaceutskog ili ekonomskog smjera
• poznavanje MS Office alata
• radno iskustvo od minimalno 3 godine
• odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• prednost imaju kandidati s iskustvom u nabavi sirovina/aktivnih i pomoćnih tvari
• pouzdana osoba s dobrim pregovaračkim sposobnostima

Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!
Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite do 16. prosinca putem linka.

Razmatrane će biti samo pravovremene i potpune prijave pristigle elektronskim putem.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine