Rukovatelj / Rukovateljica grejderom

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
16.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Jer uspjeh možemo ostvariti samo zajedno.
Kao europski tehnologijski koncern za građevinske usluge STRABAG u svijetu godišnje stvara tisuće građevina okupljajući prave ljude, građevinski materijal i strojeve na pravom mjestu. Bez timskog rada - koji nadilazi geografske granice i područja - ovo ne bi bilo moguće. Postanite dio našeg tima!

Za potrebe naše tvrtke STRABAG d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu tražimo:

Rukovatelja/rukovateljicu grejderom
(Job-ID: HR-2016-018204)

Opis djelatnosti:
• Rukovanje grejderom na izvedbi radova na autocestama, državnim i lokalnim cestama
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Završena obuka za rukovanje grejderom
• Obavezno radno iskustvo u rukovanju grejderom (min. 2 godine)
• Spremnost na putovanja i rad na terenu

Ukoliko ste zainteresirani, molimo Vas da nam svoju potpunu natječajnu dokumentaciju pošaljete putem online obrasca na našoj internet stranici www.strabag.hr (Rubrika Karijera / “Prijaviti se“ / JOB ID) ili poštom na adresu Petra Hektorovića 2/VII, 10000 Zagreb, najkasnije do 16.08.2016.

STRABAG d.o.o.
Dir. MD / SOE Adria
Renata Jurleta
Human Resource Consultant
www.strabag.hr
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine