Retail Butcher (m/f)

5 dana
Poslodavac:
Hugh Maguire Ltd
Kategorija:
Ostalo, Prodaja (maloprodaja - veleprodaja), Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Ashbourne, Co.Meath (close to Dublin)
Rok prijave:
02.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta: Basic knowledge of all fresh meat & poultry and sausage.
Posebne pogodnosti:- good working environment no Sunday work
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Inozemstvo

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:- Shop experience, good knife skills and sausage making experience are required
- School: Equivalent to Irish Leaving Certificate
- Drivers license: preferable but not essential
- Basic English essential
- At least 4 years work experience necessary

Please apply via application link below or via e-mail:
hughmaguirebutchers@eircom.net
Strani jezik:engleski
Vozačka dozvola:B
Potrebno radno iskustvo:četiri godine

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Hugh Maguire Ltd
Adresa:Unit 3 & 4 High Street, Ashbourne, Co.Meath
Država:Rep. of Ireland
Telefon:00353868939964
Internet adresa:www.hughmaguirebutchers.com
Kontakt osoba:Hugh Maguire

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare