Regionalni voditelj (m/ž)

Mjesto rada:
Dalmacija
Rok prijave:
29.04.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vizija TRANSPORTER FOOTWEAR je biti lider u predstavljanju svjetskih modnih trendova obuće u svojoj regiji i biti prvi izbor kupaca, koji traže kvalitetnu i modernu obuću.

Ako su cipele vaš fetiš i smatrate se kolekcionarom cipela, pozivamo vas da vam vaš hobi postane zanimanje, a zanimanje vaš hobi.

Regionalni voditelj za Dalmaciju (m/ž)

Zadaci:
Bit ćete odgovorni za organizaciju i rezultate tima
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo
- sklonost timskom radu i poduzetnost
- razvijene organizacijske i komunikacijske sposobnosti
- iskustvo u vođenju tima
- iskustvo u prodaji

Dodatno tražimo
- (najmanje) završena srednja stručna sprema
- 1 godinu radnog iskustva na istom ili sličnom položaju
- osobni auto
- vozačka dozvola B kategorije

Našem novom suradniku /suradnici nudimo
- ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost produljenja
- ugodno i poticajno radno okruženje
- stručno obrazovanje
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina