Regionalni koordinator veleprodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
28.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Cijenimo Vaše znanje!
Nudimo Vam mogućnost aktivnog doprinosa poslovanju i daljnjeg profesionalnog razvoja.
Jeste li zainteresirani?

Tražimo pojačanje u Splitu, regija Dalmacija, na radnom mjestu:

REGIONALNI KOORDINATOR VELEPRODAJE (m/ž)

Kako je raditi kod nas?
• radit ćete u ugodnoj atmosferi
• bit ćete uključeni u donošenje odluka
• imat ćete visoku razinu samostalnosti u radu
• posao koji radite bit će dinamičan
• dobit ćete mogućnost usavršavanja
• nudimo motivirajući kompenzacijski paket te sustav • nagrađivanja sukladan ostvarenim rezultatima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Zadovoljavate li sljedeće kriterije?
• minimalno SSS
• minimalno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (veleprodajni predstavnik u istom i/ili srodnom asortimanskom području)
• istinska usmjerenost na kupca
• organizacijske sposobnosti
• aktivno znanje engleskog ili njemačkog jezika
• znanje rada u MS Office programima
• vozačka dozvola B kategorije

Kako će izgledati Vaš posao?
• preuzet ćete odgovornost za cjelokupan veleprodajni proces na dodijeljenom području
• bit ćete odgovorni za ostvarivanje planskih prihoda službe veleprodaje na dodijeljenom području
• bit ćete odgovorni za pronalazak i akviziciju veleprodajnih kupaca
• redovito ćete pratiti rezultate te izvještavati o realizaciji i trendovima na tržištu

Vašu prijavu očekujemo putem linka

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobit će samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski razgovor.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 28.8.2016. godine.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine