Regionalni direktor / Područni voditelj (m/ž)

Mjesto rada:
Kutina, Zagreb, središnja Hrvatska
Rok prijave:
18.05.2021.

Javite se! Tražimo djelatnike raznih profila!

Mjesto rada: Kutina, Zagreb, središnja Hrvatska

Regionalni direktor /
Područni voditelj (m/ž)

Uvjeti:
● stručna sprema: visoka stručna sprema ekonomskog smjera
● radno iskustvo: minimalno 2 godine radnog iskustva na sličnim pozicijama u maloprodaji

Opis posla:
● organizira i vodi poslove prodaje
● vrši istraživanje i analizu tržišta
● izrađuje i realizira godišnji plan prodaje i vodi brigu o realizaciji plana
● prati i analizira rezultate prodaje i izvještava Upravu - osmišljava strategiju prodajnih cijena
● prati propise i regulative, te implementira iste u poslovanje firme i priprema različite izvještaje
● aktivno se uključuje i sudjeluje u definiranju i organizaciji svih poslovnih procesa
● ugovara nove poslove
● prati tržište i poslovanje konkurenata- organizira logistički proces u prodaji
● izrađuje plan obilazaka i hodogram

Želite li postati dio uspješnog tima, prijavite se putem linka za 'Brzu prijavu' do 18.05.2021.