Referent za registraciju putnika i prtljage - prodaja karata (m/ž)

Mjesto rada:
Zračna luka Zagreb
Rok prijave:
27.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
UGOVOR: Određeno radno vrijeme (puno radno vrijeme) do 31.10.2017.g.

OPIS POSLA:
- prodaja putničkih dokumenata, zamjenu karata i povrat sredstava, izdavanje predračuna, primanje uplata, izdavanje zamjenskih karata
- otkazivanje rezervacija kojima je isteklo vremensko ograničenje valjanosti te naplata viška prtljage
- izvještavanje putnika kod neregularnosti u prometu (kašnjenju, otkazanim letovima, overbookingu) o razlozima neregularnosti i o pravima koja proizlaze iz toga, promjeni rezervacija, nedobrovoljnim promjenama rute, zemaljskom prijevozu, hotelskom smještaju, obrocima te izdavanju potrebnih dokumenata (zamjena karte, FIM, Voucher)
- izdavanje zahtjeva za kompenzaciju (DBC)
- obračun prometa i provjera svih naplata te specifikacija novčanica
- ispravno i dosljedno provođenje postupaka, radnih uputa i drugih akata Poslodavca kod izvršenja radnih zadataka
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI RADNOG MJESTA:
- Minimalno srednja stručna sprema (IV. stupanj)
- 2 godine radnog iskustva
- Napredno znanje engleskog jezika i poznavanje još jednog stranog jezika
- Napredno korištenje MS Office paketa
- Specijalna znanja (prednost nisu uvjet): poznavanje rezervacijskog sustava, poznavanje svih uvjeta za prijevoz putnika u domaćem i međunarodnom prometu, položeni ispiti iz slijedećih tečajeva: Rezervacijski tečaj R1 KOM, Tečaj iz putničkih tarifa i ispisivanja dokumenata T-GDS, Osnove automatskog ticketinga A1 KOM i A2

OD KANDIDATA OČEKUJEMO:
- visoku razinu odgovornosti za rad sa svim vrstama plaćanja te za rad na svim vrstama prijevoznih dokumenata
- profesionalnu i ljubaznu komunikaciju s putnicima
- motivaciju za učenjem i brzom prilagodbom
- praćenje, poznavanje i primjenu propisa koji se odnose na radno mjesto kao i internih akata Društva
- sposobnost rada u smjenama i nejednakom rasporedu radnog vremena
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine