Referent za obračun plaće i administraciju (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.06.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Želite li postati dio uspješnog tima?
Pridružite se Manpower timu!

– Zagreb –

Zaduženja:
- Prikupljanje podataka i priprema za obračun plaće
- Obračun plaće i izrada potrebnih analitika, plaćanje i izdavanje računa
- Odgovornost za sva pitanja vezano na obračun plaće i praćenje zakonskih propisa
- Praćenje promjena hrvatskog zakonodavstva
- Administrativni poslovi:
o Prikupljanje bankovnih podataka
o Provjeravanje evidencijskih lista
o Rješavanje upita oko plaće
- Čuvanje podataka u skladu sa zahtjevima zakonskih propisa
- Komunikacija prema institucijama vezano na obračun plaće
- Osiguravanje da se u svakom trenutku koriste najbolje prakse Manpower poslovanja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Minimalno 3 godina iskustva u obračunu plaće
- Poznavanje kadrovske administracije - prednost
- Izvrsno poznavanje MS Office paketa
- Poznavanje engleskog jezika
- Vozačka dozvola B kategorije.

Mislite da ste...
- Dobri u građenju odnosa – timskom radu
- Vješti u planiranju i organizaciji posla
- Precizni i s dobrim okom za detalje
- Komunikativni
- Vješti u pregovaranju i rješavanju problema
- Proaktivni

Prijava: Ako mislite da ste prava osoba za ovu poziciju prijavite se putem linka najkasnije do 30.06.2016.

Samo kandidati koji su ušli u uži izbor će biti kontaktirani.

Spremite sigurno svoje podatke i životopis u Manpower bazu i budite dostupni u pretragama za poslove koje nudimo.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine