Referent za kalkulacije (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.11.2018.

Mlinar d.d. već je dugi niz godina vodeća kompanija u pekarskoj industriji u Hrvatskoj i regiji, a prisutan je brend i na inozemnim tržištima. Mlinarov profesionalan i ambiciozan tim nastavlja širiti i unapređivati poslovanje uz kontinuirano investiranje u tehnologiju i proizvodne kapacitete te u vrhunski uređenu mrežu prodajnih mjesta. Želite li biti dio toga tima i doprinijeti uspješnom razvoju Mlinara Vašom predanošću, znanjem i iskustvom?

[Zagreb]

Opis posla:

  • zaprimanje i upis narudžbi kupaca
  • izrada naloga za proizvodnju
  • izrada otpremnica, izdatnica, međuskladišnica
  • obrada dokumenata
  • upis povrata

Uvjeti:

  • stručna sprema: SSS
  • radno iskustvo – 1 godina
  • dobro znanje rada u MS Office programima
  • analitičnost, preciznost i sistematičnost u radu
  • razvijene radne navike te odgovoran i savjestan pristup poslu

Nudimo:

  • Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Nudimo Vam zaposlenje u najsnažnijoj pekarskoj grupaciji, sigurna primanja i poticajno radno okruženje. Pridružite nam se i budite zaslužni za razvoj najmodernije pekarske industrije u regiji.

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave do 29.11.2018.