Referent u službi održavanja (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poslodavac Zagrebačke pekarne Klara d.d. traži:

[1 izvršitelj/ica, mjesto rada: Zagreb]
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
VSS strojarskog smjera
minimalno radno iskustvo 3 godine na istim ili sličnim poslovima
sposobnost organizacije posla
aktivno poznavanje rada na osobnom računalu - MS Office
vozačka dozvola B kategorije
obavezno znanje njemačkog jezika

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos uz probni rok.
Rok za prijavu: 01.04.2015.

Životopis i molbu poslati poštom na donju adresu uz naznaku 'Za natječaj', putem Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine