Referent u nabavi / skladištu (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Bajkmont d.o.o. vodeća je tvrtka za proizvodnju i montažu čeličnih konstrukcija u RH, te od svog osnivanja, već više od dvadestak godina, uspješno posluje pretežito na hrvatskom tržištu, uz orijentaciju na izvoz u zemlje Europske unije.

Zahvaljujući dugogodišnjem iskustvu našeg stručnog kadra i suvremenoj tehnologiji, u Bajkmontu projektiramo i izvodimo najsloženije proizvodne i montažerske radove koji rezultiraju izgradnjom objektima širokih namjena.

U cilju proširenja poslovanja i kontinuiranog povećanja kvalitete proizvoda, želimo ojačati naš tim. Pridružite nam se:

REFERENT U NABAVI / SKLADIŠTU (m/ž) - Zagreb (1 izvršitelj)

Opis poslova:
Poslovi nabave čeličnih materijala, opreme, strojeva, alata i drugog materijala
Poslovi vezani uz skladišno poslovanje
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
SSS/VŠS, strojarski, elektro, ekonomski smjer
Radno iskustvo 3 godine
Engleski jezik
Odlično znanje Excela
Vozačka dozvola B

Molimo prijavite se Brzom prijavom do 28.02.2017.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine