Referent prodaje za područje Zagreba i kontinentalne Hrvatske (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb i kontinentalna Hrvatska
Rok prijave:
29.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Referent prodaje obavlja stalan i neposredan kontakt s kupcima, ugovara prodaju te prati i ažurira naplatu prodane robe. Informira kupce o novim proizvodima i prodajnim uvjetima. Vrši edukaciju kupaca glede osnovnih karakteristika proizvoda koje prodaje. Vodi svu potrebitu evidenciju. Prima i rješava reklamacije. Predlaže mjere, sugerira i daje mišljenje u svezi poboljšanja prodaje i osvajanja novih tržišta.
Posebne pogodnosti:
Službeno vozilo za potrebe obavljanja posla, službeni mobitel, službeni laptop.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima 1 godina (prednost prehrana).
Probni rad 3-6 mjeseci ovisno o kvalifikaciji SSS-VSS
Vozačka dozvola "B" kategorije
Informatičko obrazovanje

Traži se osoba iz Zagreba ili bliže okolice Zagreba!

Uz molbu i životopis priložiti:
- presliku vozačke dozvole
- presliku svjedodžbe/diplome
- presliku domovnice
- presliku potvrde hzmo-a o matičnoj evidenciji

Molimo da se jave isključivo osobe koje ispunjavaju navedene uvjete!
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina