Referent prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.03.2017.
Plaća:
od 531 € do 1 062 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
- izrada prodajne dokumentacije (ponude, ugovori, narudžbe...).
- izdavanje prodanih proizvoda
- predstavljati naše proizvode kupcima na vrlo profesionalnom nivou
- brinuti o zahtjevima i upitima naših postojećih kupaca te potencijalnih budučih kupaca
- informirati buduće kupce o kvaliteti naših proizvoda
-sudjelovanje u marketinškim djelatnostima u svrhu promidžbe tvrtke i unaprjeđenja ugleda brendova.
- planiranje prodajne strategije, prodaja i komercijalno-tehničko savjetovanje klijenata
- aktivno praćenje tržišta i informiranje nadređenih o tržišnim kretanjima te predlaganje i provođenje marketinških aktivnosti
- praćenje realizacije ključnih pokazatelja učinkovitosti te provedba aktivnosti s ciljem povećanja učinka
- praćenje tržišnih trendova i aktivnosti s ciljem pravovremenih akcija i prilagodbe tržišnim uvjetima
- spremnost na poslovna putovanja (po potrebi)
Posebne pogodnosti:
- edukacija prije početka posla
- redovna mjesečna primanja
- ugovor o radu na neodređeno
- dodaci na plaći
- mogućnost putovanja po cijeloj HR napredovanje - team building
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
- nisu potrebni

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
osnovno