Referent naplate potraživanja - likvidator (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

REFERENT NAPLATE POTRAŽIVANJA-LIKVIDATOR (M/Ž)
Mjesto rada: ZAGREB, Dubrava
ODGOVORNOSTI:
Kompletira s pripadajućom dokumentacijom izvadak kunskog i deviznog žiro računa banke – DNEVNO.
Likvidira tj. kontrolira ispravnost i kompletnost svih domaćih i uvoznih računa (bezgotovinskih i gotovinskih) te terećenja i odobrenja za sirovine, materijal, sitni inventar, osnovna sredstva i usluge i knjiži ih po mjestu troška – DNEVNO.
Likvidira tj. kontrolira ispravnost i kompletnost izlaznih računa za robu, terećenja i odobrenja, a sve u odnosu na dokumente u podlozi.
Likvidira izlazne ino fakture, terećenja i odobrenja – DNEVNO.
• Likvidira i knjiži obračunate putne naloge radnika i prosljeđuje ih na blagajnu radi isplate troškova.
• Likvidira blagajničke izvještaje glavne blagajne.
• U dogovoru s pomoćnicom direktora za financije i računovodstvo priprema datoteke tj. naloge za plaćanja kunskih obveza e-zabom te priprema zahtjeve poslovnim bankama i kartičnim firmama za naplatu primljenih čekova građana i slipova kreditnih kartica kupaca – DNEVNO.
• Priprema po potrebi osiguranja plaćanja dobavljačima i bankama (vlastite mjenice ili bjanko zadužnice).
• Izrađuje mjesečni obračun PDV-a po knjigama URE i IRE (uz kontrolu i uključivanje pretporeza po potvrđenim dokumentima vraćenim od kupaca ) te popunjeni obrazac šalje u Poreznu upravu.
• Knjiži likvidirane zatezne kamate dobavljača.
• Obavlja i druge poslove po nalogu voditelja računovodstva i pomoćnika direktora za financije i računovodstvo
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• VŠS/SSS
• Puno radno vrijeme
• 1 godine iskustva

Molimo zainteresirane da se prijave do 31.05.2015. putem Brze prijave.
www.dekra.hr/hrv
Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina