Referent nabave i prodaje u uredu (m/ž)

Mjesto rada:
Vukovar
Rok prijave:
15.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Već 155 godina Paul Bauder GmbH & Co. KG je obiteljsko poduzeće i vodeći europski proizvođač krovnih sustava.

Bauder je u mogućnosti pružiti projektantima, investitorima i izvođačima ne samo cjelovite krovne sustave koji sadrže hidroizolacije, toplinske izolacije, ozelenjavanje krovova i uštedu energije, već i podršku i najbolju uslugu.

Zadaci koji Vas očekuju:
- stručni savjeti i briga o kupcima
- izrada i praćenje ponuda
- samostalna obrada narudžbi, od isporuke robe do fakturiranja
- izrada kalkulacija nabavnih i prodajnih cijena za kolege u vanjskoj prodaji
- podrška kolegama u vanjskoj prodaji/tehničkoprodajnim predstavnicima
Posebne pogodnosti:
Nudimo Vam:
- sveobuhvatna i sustavna edukacija na novom radnom mjestu
- prijateljsko okruženje u obiteljskom poduzeću
- odgovorne i izazovne zadatke
- mala hijerarhija i brzo donošenje odluka
- individualno usavršavanje
- posao sa dugoročnom perspektivom
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- iskustvo u komercijalnim poslovima, savjetovanju i prodaji
- poželjno iskustvo u građevinskom sektoru (proizvodi za krovove, hidroizolacije)
- iskustvo u radu sa tehničkom dokumentacijom samostalnost i neovisnost u radu
- samostalno korištenje programskog paketa MS Office
- izražene komunikacijske vještine, spremnost na rad u timu, prijateljski nastup
- odlično poznavanje njemačkog ili engleskog jezika u pismu i govoru
- vozačka dozvola B kategorije

Zainteresirani ste? Do 01.10.2014. dostavite prijavu i životopis na hrvatskom i stranom jeziku (njemački/ engleski) na našu adresu:
Bauder d.o.o.
Vijeća Europe 36 · 32 000 Vukovar

Telefon 00385 32 416 916 · Fax 00385 32 416 796
ili e-mailom: [email protected]
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro