Referent međunarodnog cestovnog transporta FTL/LTL (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
26.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kompanija Milšped Hrvatska, regionalni lider u području logistike, transporta i špedicije, raspisuje natječaj za sljedeća radna mjesta:

REFERENT MEĐUNARODNOG CESTOVNOG TRANSPORTA FTL/LTL (m/ž)
Lokacija rada: Sv. Nedelja

Opis poslova:
• Operativno odrađivanje procesa prodaje usluga transporta
• Izrada kalkulacija i ponuda za prijevoz, te ostale prateće dokumentacije
• Održavanje i unapređenje odnosa sa postojećim kupcima, te pronalaženje novih
• Fakturiranje usluga prijevoza
• Praćenje i naplata potraživanja od kupaca
• Izrada dnevnih / tjednih / mjesečnih izvješća
• Uska suradnja sa ostalim odjelima i zaposlenicima u procesu logistike
• Izvršavanje naloga dobivenih od nadređenih
• Praćenje zakonskih propisa u okviru svog djelovanja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Stručna sprema: SSS, VS
• Poznavanje rada na računalu (MS Office)
• Znanje engleskog jezika
• Potrebno radno iskustvo minimalno godinu dana

Profil kandidata:
• Spremnost za timski rad, usmjerenost ka poštovanju politike kvalitete i unapređenju profesionalne i osobne odgovornosti

Molimo prijavite se putem linka:

Rok za dostavljanje prijava je 26.09.2016.

Napomena: biti će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina