Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 26.09.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Kompanija Milšped Hrvatska, regionalni lider u području logistike, transporta i špedicije, raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

REFERENT MEĐUNARODNOG CESTOVNOG TRANSPORTA FTL/LTL (m/ž)
[Mjesto rada: Sveta Nedelja]

Opis poslova:

  • Operativno odrađivanje procesa prodaje usluga transporta
  • Izrada kalkulacija i ponuda za prijevoz, te ostale prateće dokumentacije
  • Održavanje i unapređenje odnosa sa postojećim kupcima, te pronalaženje novih
  • Fakturiranje usluga prijevoza
  • Praćenje i naplata potraživanja od kupaca
  • Izrada dnevnih / tjednih / mjesečnih izvješća
  • Uska suradnja sa ostalim odjelima i zaposlenicima u procesu logistike
  • Izvršavanje naloga dobivenih od nadređenih
  • Praćenje zakonskih propisa u okviru svog djelovanja

Uvjeti:

  • Stručna sprema: SSS, VS
  • Poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • Znanje engleskog jezika
  • Potrebno radno iskustvo minimalno godinu dana

Profil kandidata:

  • Spremnost za timski rad, usmjerenost ka poštovanju politike kvalitete i unapređenju profesionalne i osobne odgovornosti

Molimo prijavite se putem linka: http://www.milsped.com/karijera-konkursi/

Rok za dostavljanje prijava je 26.09.2016.

Napomena: biti će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

www.milsped.com

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare