Referent logistike (m/ž)

Mjesto rada:
Jastrebarsko
Rok prijave:
10.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower za Klijenta traži kandidate za poziciju:

- Jastrebarsko

Tražimo motivirane osobe Informatički obrazovane koje su spremne za rad u dinamičnoj atmosferi za poduzeće s dugogodišnjom Tradicijom proizvodnje i prodaje uredskog namještaja.

Opis posla:
- Preuzimanje i izdavanje robe sa skladišta
- Priprema robe za dostavu po vozilima i kupcima
- Planiranje rada i raspodjela poslova
- Rješavanje reklamacija
- Vođenje raznih evidencija i izvještaja
- Poslovi se obavljaju na lokaciji u Jastrebarskom.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS/VŠS
- Poželjno iskustvo u skladišno-logističkim poslovima
- Odlično poznavanje rada u MS Excelu, Wordu
- Komunikativnost i timski rad
- Minimalno 2 godine iskustva
- Napredno poznavanje rada na računalu s naglaskom na rad u Excelu
- Entuzijazam i želja za timskim radom u dinamičnom okruženju
- Izražena komunikativnost i snalažljivost
- Poželjno iskustvo rada u ERP sustavu.

Što nudimo?
- Povoljnu priliku rada u uspješnom hrvatskom poduzeću
- Mogućnost osobnog napredovanja
- Poticajna primanja
- Stalni radni odnos.

Pošaljite nam svoj životopis putem
linka za brzu prijavu do 10.05.2017.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine