Referent financija (m/ž)

Mjesto rada:
Đakovo
Rok prijave:
22.11.2019.

Lokacija: Đakovo, Hrvatska

Opis posla

  • kontrola ispravnosti i likvidacija računovodstvene dokumentacije
  • fakturiranje
  • knjiženje ulaznih i izlaznih računa
  • knjiženje bankovnih izvoda i provođenje transakcija plaćanja
  • komunikacija, usklađenje i konfirmacija stanja s poslovnim partnerima
  • usklađenje robno materijalnog poslovanja i financijskog knjigovodstva
  • blagajničko poslovanje, putni nalozi i ostali materijalni troškovi zaposlenika
  • izrada izvještaja za Poreznu upravu (PDV, JOPPD)
  • pomoćni poslovi u obračunu plaća
  • odgovornost za pravovremeno, stručno i zakonski odgovorno obavljanje poslova iz djelokruga rada
  • ostali poslovi iz područja računovodstva i financija
  • praćenje zakona i propisa vezanih uz djelokrug rada

Vaš profil

  • Bacc/VŠS/VSS/Mag (ekonomija)
  • prednost je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • temeljitost i preciznost u izvršavanju zadataka uz poštivanje zadanih rokova
  • pozitivan stav i spremnost na timski rad
  • organizacijske vještine i sposobnost za multi-tasking
  • analitičnost u rješavanju problema i komunikaciji
  • savjesnost, inovativnost i odgovornost u radu
  • poznavanje Office 365 alata (Word, Excel, Outlook)
  • vozačka dozvola B kategorije

Vrsta zaposlenja: Neodređeno vrijeme sa probnim rokom od 6 mjeseci

Nudimo Vam priliku za daljnji razvoj karijere i ostvarivanje uspješnih rezultata u poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima, stimulativnim primanjima (ovisno o rezultatima i uspješnosti poslovanja kojim upravljate), te mogućnost daljnjeg osobnog i profesionalnog usavršavanju. Vaš uspjeh je ograničen prvenstveno vašom sposobnošću, kapacitetom i ustrajnošću.

Ako ste spremni zajedno s nama graditi svoju i našu uspješnu budućnost, rado ćemo vam pružiti priliku i povjerenje - pošaljite nam svoju prijavu najkasnije do 22. studenog 2019.

Svi kandidati koji zadovoljavaju tražene uvjete oglasa, biti će pozvani na razgovor.

Kandidatom za oglašeno radno mjesto smatrat će se osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu, te ispunjava tražene uvjete iz oglasa.

Rok za podnošenje prijave je sedam dana od objave natječaja. Kandidati prijave mogu slati putem pošte na adresu tvrtke ili putem linka za Brzu prijavu.