Recepcioner u hostelu (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
10.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
OPIS RADNOG MJESTA:
Tražimo vedru, komunikativnu i odgovornu osobu za rad na recepciji hostela.

Posao uključuje
• odgovaranje na upite gostiju direktno na recepciji, te putem maila, telefona, on line rezervacijskih portala i društvenih mreža, te sastavljanje i slanje ponuda
• upravljanje procesom rezervacija od upita do dolaska gosta kroz interni program hostela, te preko on line booking portala (Hostelworld, Booking.com, Airbnb i dr)
• prijem gostiju, prijava i odjava u Turističku zajednicu i MUP putem portala E-visitor
• naplata i izdavanje računa, dnevni obračun blagajne
• pružanje različitih informacija gostima, te ažuriranje ploče sa obavijestima o dodatnoj turističkoj ponudi
• briga o urednosti prostora recepcije i zajedničkih prostorija hostela između dnevnih dolazaka čistačice,
• druga recepcijska zaduženja

VRSTA ZAPOSLENJA :
- na određeno – sezionski posao, studentski ugovor
- smjenski rad, rad vikendom i blagdanima

POČETAK RADA: odmah
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, student servis, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• minimalno SSS (poželjno ugostiteljskog-turističkog usmjerenja)
• iskustvo rada na recepciji ili srodnim poslovima u turizmu (posebno prednost iskustva rada u hostelu)
• obavezno dobro poznavanje minimalno 2 strana jezika (od čega engleski obavezno)
• obavezno izvrsno poznavanje rada na računalu (Ms Office paket, Internet), poznavanje rada u booking portalima prednost
• samostalnost u radu i visoka razina organiziranosti i odgovornosti
• prilagodljivost timskom radu

KONTAKT
Zamolbu sa životopisom poslati na [email protected] najksnije do 10.5.2017.
Dodatne informacije na broj: 098-171-8337

Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani, ostale prijave pohranit ćemo u našu bazu podataka.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro