Recepcionar / Customer Service Representative (m/ž)

Mjesto rada:
Punat
Rok prijave:
10.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Otvoreno radno mjesto u Marini Punat:

Recepcionar (m/ž) / Customer Service Representative (m/ž)

Pozivamo Vas da se priključite profesionalnom timu Marine Punat u Službi za korisnike i postanete

Recepcionar (m/ž) / Customer Service Representative
- za komunikaciju s klijentima

početak rada svibanj 2015.

Ugovor o radu: na određeno vrijeme za sezonski rad.

Probni rok – 30 dana
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Ako ste:
- fluentni i aktivni u korištenju njemačkog i engleskog jezika ( minimalna razina B2 prema europskoj razini – ljestvice za samoprocjenu)
- završili jezičnu gimnaziju ili ste apsolventica ili apsolvent ili ako ste završili studij
- iskusni u korištenju MS Office aplikacija
Od kandidata također očekujemo:
- razvijene komunikacijske vještine i izrazitu usmjerenost na klijente
- profesionalnost i odgovornost u radu
- spremnost za daljnje učenje i usavršavanje
- fleksibilnost u radu i razvijen osjećaj za rad u timu

…pozivamo Vas, kandidatkinje i kandidati da nam svoju ponudu i životopis pošaljete najkasnije do 15.04.2015.

Zainteresirani svoje ponude mogu dostaviti na niže navedenu e-mail adresu.

Kandidate koje odaberemo pozivat ćemo na individulani razgovor koji će se voditi na stranom jeziku. Nakon razgovora vršimo testiranje znanja stranog jezika (prijevod poslovnog dopisa).

Informacije i kontakt:

Ljubica Žic
Customer Service Manager
e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro