Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 15.11.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Real Estate Broker (m/ž)

- dana
Poslodavac:
Albertus Savjetovanje d.o.o. Albertus Savjetovanje d.o.o.
Administrativna zanimanja, Ekonomija, računovodstvo i financije, Marketing, PR i mediji, Ostalo
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.11.2016.

Opis radnog mjesta: Posao uključuje dnevno praćenje tržišta nekretnina i akviziciju novih klijenata. Bitno je kreativno i operativno smišljanje pristupa novim klijentima, održavanje dobrih odnosa s postojećim klijentima i promidžbene aktivnosti, usmenu i pismenu korespondenciju, te implementaciju i nadzor tijeka realizacije aktivnosti na terenu.

Radno mjesto je dinamično, kao i okruženje, a kandidatu pruža priliku za maksimalnu afirmaciju u profesionalnom i društvenom smislu. Uz kreativne zadatke, radno mjesto zahtijeva izradu ponuda, prezentaciju, te administrativnu obradu nekretnina.
Vrsta posla:rad na određeno vrijeme, honorarni posao
Županija:Grad Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Tražimo ambicioznu osobu za radu u agenciji za posredovanje i oglašavanje nekretnina, komunikacije s novim i starim klijentima, te raznih promidžbenih aktivnosti.

Posao nije jednostavan te od potencijalnih kandidatkinja i kandidata očekujemo dobro poznavanje rada na računalu, izrazitu komunikativnost, mogućnost brze prilagodbe i snalaženja u novonastalim situacijama.

Kontakt e-mail: matija@fontana.hr
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:engleski
Vozačka dozvola:A, B
Poznavanje rada na računalu:dobro
Plaća:od 1 000 kn do 10 000 kn
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare