Radnik za poslove čišćenja (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.09.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za novu poslovnu jedinicu u Zagrebu, lokacija Zagrebačka ulica tražimo:

Radnik za poslove čišćenja (m/ž) - više izvršitelja

Vaši zadaci:
• briga o urednosti i čistoći prodajnog prostora
• ljubaznost prema kupcima
Posebne pogodnosti:
Nudimo vam:
- rad u organiziranom sustavu prema najvišim standardima
- mogućnost stručnog uhodavanja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• dinamičnost i zalaganje u radu
• prilagodljivost novim uvjetima
• spremnost na učenje

Napomena: U svrhu zapošljavanja izabrani kandidat treba dostaviti potvrdu o nekažnjavanju.

Pozivamo Vas da svoju molbu i životopis pošaljete putem online formulara na www.kaufland.hr