Radnik u proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Samobor
Rok prijave:
26.02.2022.
Plaća:
od 664 € do 929 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
- priprema radnog prostora, strojeva i pomagala za proizvodni proces
- rad na stroju, provedba i praćenje tijeka proizvodnje, te kontrola kvalitete
- podešavanje stroja
- po potrebi sudjelovanje u istovaru - utovaru repromaterijala i gotovog proizvoda

Posebne pogodnosti:
- rad na puno radno vrijeme, smjenski rad
- rad na neodređeno
- naknada za prijevoz i obrok
- početak rada odmah
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- poželjno prethodno radno iskustvo u proizvodnji
- poželjno iskustvo u mehanici
- spremnost za rad u 2 smjene (7-15 i 14-22)
- dinamična i fleksibilna osoba sklona timskom radu

Na oglas se možete prijaviti putem donje 'Brze prijave' ili osobnim dolaskom na adresu:

Dobriše Cesarića 18
10430 Samobor

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina