Radnik u proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Zaprešić
Rok prijave:
31.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za Klijenta, jednu od vodećih tvrtki u svojoj industriji, tražimo kandidate za poziciju:

- Zaprešić

Opis posla:
• Priprema materijala za proizvodni proces
• Montaža dijelova u tvornici
• Rad na proizvodnoj traci
• Pakiranje dijelova
• Kontrola dijelova.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• NKV, KV ili SSS (svi smjerovi)
• Preciznost, odgovornost i motiviranost za rad
• Sposobnost prilagodbe promjenama
• Sposobnost timskog rada.

Što nudimo:
• timski pristup radu
• rad u smjenama
• redovita primanja
• organiziran dnevni prijevoz prema poslodavcu i nazad
• ugovor na određeno s mogućnošću produženja
• mogućnost dodatka na plaću po učinkovitosti

Ako smatrate da odgovarate uvjetima navedenim u natječaju, pošaljite nam svoj životopis putem linka do 31.10.2016.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.