Radnik u proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Loška dolina, Slovenija
Rok prijave:
03.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg Klijenta tražimo kandidate za poziciju:

- Loška dolina, Slovenija -

Opis posla:
• Priprema materijala za proizvodni proces
• Montažu dijelova u tvornici
• Pakiranje dijelova
• Kontrolu dijelova
• Upravljanje sa CNC strojevima.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Slovenija

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- NKV, KV ili SSS (poželjan tehnički smjer)
- poželjno iskustvo na sličnim poslovima
- poželjno razumijevanje slovenskog jezika
- preciznost, odgovornost i motiviranost za rad
- sposobnost prilagodbe promjenama
- sposobnost timskog rada

Što nudimo?
- timski pristup radu
- rad u smjenama
- redovita primanja
- organiziran dnevni prijevoz u Sloveniju i nazad
- ugovor na određeno s mogućnošću produženja

Ako smatrate da odgovarate navedenom opisu, pošaljite nam svoj životopis putem linka za brzu prijavu do 3.6.2015.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!
MANPOWER d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Poznavanje rada na računalu:
napredno