Radnik u odjelu kontrolinga (m/ž)

Mjesto rada:
Poduzetnička Zona Jalžabet
Rok prijave:
12.04.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražite li posao? Postanite član našeg uspješnog tima!

Tražimo radnike na sljedećim radnim mjestima:

Opis poslova:

- samostalno provođenje poslovnog izvještavanja te sudjelovanje u planiranju Budgeta
- provođenje analize različitih segmenata poslovanja.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- stručnu obuku i stručno usavršavanje
- mogućnost napredovanja u karijeri
- rad u izazovnom okruženju u kojem možete pokazati vaše sposobnosti
- rad u međunarodnom okruženju
- stimulativna primanja
- mogućnost organiziranog prijevoza.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS
- dobro poznavanje rada na računalu (Word, Excel), prednost je znanje SAP programa
- iskustvo u kontrolingu
- aktivno znanje engleskog ili njemačkog jezika u govoru i pismu

Svoju molbu, molimo vas da pošaljete dvojeznično (engleski/hrvatski ili njemački/hrvatski) na e-mail: [email protected] ili Brzom prijavom.

Za sve dodatne informacije obratite se na:

Wollsdorf Components d.o.o.
Dr. F. Tuđmana 17, Poduzetnička zona Jalžabet
Tel: 042 632 500
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski (napredno) ili njemački (napredno)