Radnik u kuhinji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb - Zoološki vrt
Rok prijave:
15.12.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ja sam Babaloo, novi stanar Zoološkog vrta Zagreb koji traži upravo tebe!

Ako si spreman ili spremna za izazove i novo radno iskustvo...

Pridruži nam se!

Mjesto rada: Zagreb Zoološki vrt restoran babaloo

Tražimo osoblje za rad u novootvorenom restoranu u zoološkom vrtu:

Što nudimo:
- rad u poticajnom radnom okruženju
- razvoj stručnih kompetencija
- početni trening i dodatno osposobljavanje
- izazovan posao u mladom i dinamičnom timu
- samostalnost u radu
- priliku za osobni i profesionalni razvoj
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Zadaće i odgovornosti, te uvjeti radnog mjesta:
- Minimalno 3 godine iskustva na pomoćnim poslovima u kuhinji (priprema i obrada namirnica, pranje, čišćenje i održavanje čistoće prostora i uređaja, pranje suda)
- Razvijene socijalne vještine
- Sklonost timskom radu, fleksibilnost u odnosu na radno vrijeme i spremnost na smjenski rad
- Odgovornost, brzina i urednost u radu

Od svih kandidata očekujemo:
- Orijentaciju na postizanje vrhunskih rezultata
- Spremnost na timski rad
- Poduzetnički duh
- Spremnost na kontinuirano učenje

Pozivamo zainteresirane kandidate koji ispunjavaju tražene uvjete za oglašeno radno mjesto da se prijave i pošalju svoj životopis najkasnije isključivo putem elektroničke pošte, našoj agenciji za zapošljavanje na [email protected]
Potrebno radno iskustvo:
tri godine