Radnik u hladnjači (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.08.2020.

Mlinar d.o.o. već je niz godina vodeća kompanija u pekarskoj industriji u Hrvatskoj. Mlinarov profesionalan i ambiciozan tim nastavlja širiti i unapređivati poslovanje uz kontinuirano investiranje u tehnologiju i proizvodne kapacitete te u vrhunski uređenu mrežu prodajnih mjesta. Želite li biti dio toga tima i doprinijeti uspješnom razvoju Mlinara Vašom predanošću, znanjem i iskustvom?

Radi daljnjeg širenja i unapređivanja poslovanja želimo proširiti postojeći tim osobom na poziciji:

[Mjesto rada: Zagreb]

Opis posla:

  • praćenje stanja robe u hladnjači kroz brojanje robe
  • preuzimanje, čuvanje i izdavanje robe iz hladnjače
  • utovar i istovar robe u prijevozna sredstva
  • smjenski rad (prijepodne, poslijepodne), noćni rad, rad vikendom (subotom)

Uvjeti:

  • SSS
  • radno iskustvo minimalno 6 mjeseci
  • prednost posjedovanje uvjerenja o osposobljenosti za poslove rukovatelja viličarom (visokoregalni viličar), ali nije uvjet
  • odgovoran i savjestan pristup poslu

Što nudimo:

  • poticajno radno okruženje
  • mjesečne nagrade za rezultate rada
  • božićnicu, uskrsnicu, dar za dijete te jubilarne nagrade
  • osiguranu radnu odjeću i obuću
  • naknadu za gradski i međugradski prijevoz
  • isplatu dodataka na plaću (rad noću, nedjeljom, praznikom i sl.)

Pridružite nam se i budite zaslužni za razvoj najmodernije pekarske industrije u regiji.

Zainteresirane kandidate, koji ispunjavaju navedene uvjete, pozivamo da svoje životopise dostave putem linka za prijavu. do 06.08.2020.